panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Sodka wizyta
Sodka wizyta Drukuj E-mail
     Pierwszy czerwca nie moe oby si bez ycze i prezentów dla tych, którzy na co dzie potrzebuj ogromnego wsparcia.
Tym razem...
     03. 06.2013r.z okazji Midzynarodowego Dnia Dziecka udalimy si z wizyt do w Domu Dziecka w Nowej Rudzie.
     Uczennice Samorzdu Uczniowskiego: Kamila Goj i Klaudia Koterba – kl. 1aZSZ  i Wolontariatu Szkolnego: Klaudia Szczotka i Ewelina Konefa - kl.1bTH, wrczyy wychowankom Domu Dziecka sodycze i akocie zebrane przez modzie caej szkoy. Wiele radoci i umiechu sprawiy kolczyki wrczone dziewcztom a wykonane wasnorcznie przez uczennice z kl. 2bTH: Magorzat Dbrowsk, Alin Dbrowsk, Sylwi Dbrowsk, Angelik Dragan, Agnieszk Kamisk, Sandr Kozisk, Natali Bas, Kamile Naranowicz.

Sodka wizyta
 
   Zostalimy  bardzo mile przywitani i ugoszczeni przez Dyrekcj, Wychowawców a przede wszystkim przez same dzieci.
Nasza wizyta wywoaa wiele radoci i umiechu na twarzach i mamy nadziej ,e pozostawilimy po sobie mie wraenia. May gest ofiarowany przez uczniów naszej szkoy sprawi wiele radoci. Mile bdziemy wspomina t wizyt.
      Zbiórka sodyczy w szkole zostaa zainicjowana przez SU (opiekun: mgr Bogumia Szostak), Wolontariat Szkolny (opiekun: mgr M. Agustynowska-Klincewicz), Ochotniczy Hufiec Pracy (opiekun: mgr A. Grochowska).  

  Skadamy serdeczne  podzikowania wszystkim uczniom naszej szkoy, nauczycielom, którzy wczyli si do tak piknej i bezinteresownej  akcji, a bez których nasza wizyta byaby nie moliwa.
mgr Bogumia Szostak