panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Poegnanie klasy III a ZSZ
Poegnanie klasy III a ZSZ Drukuj E-mail
    14 czerwca o godz.11 miao miejsce poegnanie uczniów klasy III a ZSZ (murarz/mechanik pojazdów samochodowych). Na wstpie gos zabraa Dyrektor Szkoy Pani mgr Brygida Gsior, która m.in. yczya odchodzcym z naszej szkoy, aby nie poprzestawali na wyksztaceniu zawodowym, i kontynuowali nauk. Gociem uroczystoci by mgr in. Bogumi Wany, dyrektor Centrum Ksztacenia „Profesja”, który zachca do wybrania jednego z kierunków tej szkoy dla dorosych. Obecny na Sali by take wicedyrektor Pan mgr Jerzy Kornata. Uroczyst otoczk przygotowa wychowawca klasy II a Z pan Jacek Pomorski.

Poegnanie klasy III a ZSZ  Poegnanie klasy III a ZSZ
 
    W czasie uroczystoci wrczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce: w grupie murarzy Rafa Ochyra, w grupie mechaników Piotr Kocik. Natomiast Damian Waldziak otrzyma nagrod za najlepsz frekwencj. Gratuluj!
    ycz wszystkim Panom z mojej klasy, aby ycie uoyo im si jak najlepiej oraz aby wspominali szko i wychowawc pozytywnie.
Wychowawczyni klasy III a Z
mgr Magorzata Bk