panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow MODERNIZACJA CENTRW KSZTACENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM LSKU
MODERNIZACJA CENTRW KSZTACENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM LSKU Drukuj E-mail
5 wrzenia 2013 roku we Wrocawiu odbya si konferencja podsumowujca projekt realizowany przez województwo dolnolskie, a wspófinansowany przez Uni Europejsk ze rodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Celem projektu byo unowoczenienie systemu edukacji zawodowej na Dolnym lsku przez stworzenie branowych centrów ksztacenia w 7 branach i 9 powiatach oraz doposaenie ich w nowoczesny sprzt specjalistyczny do prowadzenia zaj dydaktycznych, odpowiadajcych potrzebom gospodarki opartej na wiedzy.
Z Nowej Rudy udzia w projekcie wzia Noworudzka Szkoa Techniczna. Nasza noworudzka szkoa jako jedyna w powiecie dostaa doposaenie w tak wielu branach: hotelarskiej, informatycznej, mechatroniczno-elektronicznej,  mechanicznej, budowlanej i samochodowej.

MODERNIZACJA CENTRW KSZTACENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM LSKU