panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zajcia integracyjne klas pierwszych
Zajcia integracyjne klas pierwszych Drukuj E-mail
Integracja zespou klasowego jest spraw bardzo wan dla kadego wychowawcy. Pierwszego dnia nauki otrzymuje on list osób, które szybko naley przeksztaci w jednolity twór, stanowicy jedn cao. Tylko wówczas praca wychowawcy przebiega bdzie sprawniej, efektywniej i przyjemniej, a uczniowie bd czuli si bezpiecznie i dobrze. Uczniowie staj si wówczas aktywni i chtni do pracy, dobrze wspópracuj w grupie i jednoczenie  potrafi twórczo myle, co staje si  coraz istotniejszym argumentem na rynku pracy.

Zajcia integracyjne klas pierwszych  Zajcia integracyjne klas pierwszych  Zajcia integracyjne klas pierwszych
     W zwizku z tym, w Noworudzkiej Szkole Technicznej stao si niemal tradycj organizowanie zaj integracyjnych dla klas pierwszych. Podobnie byo w tym roku szkolnym. W drugim tygodniu nauki wszystkie klasy pierwsze w asycie wychowawcy i pedagoga szkolnego wybray si na zajcia integracyjne poczone z ogniskiem i zwiedzaniem pobliskich terenów.
Przepikne szlaki Wzgórz Wodzickich pokieroway Nas w stron  Bieganowa oraz góry w. Anny.
    Wspólny wysiek po zdobyciu szczytu, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko stay si  doskona okazj do zespolenia uczniów, wychowawców i pedagoga we wszystkich klasach pierwszych.
    Miejmy nadziej, e reszta roku szkolnego upynie pierwszakom równie przyjemnie jak wspólne zajcia integracyjne.