panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH
KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH Drukuj E-mail
     Dnia 9 padziernika 2013 r. ucze klasy III a T Krzysztof  Kurzawa wzi udzia w konkursie wiedzy o Polsce i Czechach organizowanym, od wielu lat, przez Bibliotek Publiczn Miasta i Gminy im. Ksigi Henrykowskiej w Zbkowicach lskich w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrzecijaskiej.
Tematem tegorocznego konkursu bya „Wojna trzydziestoletnia (1618 – 1648) w Czechach i na lsku”.

KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH   KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH   KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH

Gównymi zaoeniami konkursu byo przyblienie dziedzictwa kulturowego, pogbienie wiedzy historycznej i geograficznej obu krajów a take nawizanie bezporednich kontaktów midzy modzie i wspópracy pomidzy szkoami w rejonie przygranicznym.