panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Europejskie Dni Dziedzictwa
Europejskie Dni Dziedzictwa Drukuj E-mail
W ramach „Europejskich Dni Dziedzictwa” miaem okazj razem z klas 2aT, Pani Agnieszk askarzewsk oraz Paniami: Teres Fereysk i Teres Baza uczestniczy w wycieczce „Radosna Podró w Przeszo”.
Dnia 20 wrzenia pojechalimy do Kudowy Zdrój aby uczestniczy w warsztatach edukacyjnych.  W Parku Zdrojowym naszym zadaniem byo odnalezienie kilku gatunków drzew oraz wypenienie specjalnie przygotowanych dla nas kart pracy.

Europejskie Dni Dziedzictwa  Europejskie Dni Dziedzictwa  Europejskie Dni Dziedzictwa

Byo duo miechu i zabawy przy wykonywaniu tych zada. Nastpnie kontynuowalimy nasz podró w skansenie gincych zawodów, gdzie zobaczylimy miedzy innymi dawn technik tworzenia glinianych naczy. Wdrujc po Kudowie odwiedzilimy równie grób bogosawionego Gerharda Hirschfeldera, a cao naszej przygody zakoczyo wspólne ognisko i pieczenie kiebasek.

Ucze klasy 3aT Patryk Sotys