panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Jzyk niemiecki w zawodach brany mechanicznej
Jzyk niemiecki w zawodach brany mechanicznej Drukuj E-mail
W grudniu zakoczy si kurs doskonalcy dla nauczycieli jzyka niemieckiego w zakresie „Jzyk obcy zawodowy – jzyk niemiecki w zawodach brany gastronomicznej i mechanicznej”. Kurs zosta zorganizowany wspólnie przez Urzd Marszakowski Województwa Dolnolskiego i Ministerstwo Kultury Dolnej Saksonii. Na uroczystym podsumowaniu, które odbyo si w auli Centrum Ksztacenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy wrczone zostay zawiadczenia w jzyku polskim i niemieckim. Jzyk zawodowy dla brany mechanicznej i elektrycznej bdzie w przyszoci prowadzony w szkolnych pracowniach  specjalistycznych i we wspópracy z nauczycielami zawodu.

Jzyk niemiecki w zawodach brany mechanicznej  Jzyk niemiecki w zawodach brany mechanicznej
M.K.