panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow FERIE NA SPORTOWO
FERIE NA SPORTOWO Drukuj E-mail
    Modzie Noworudzkiej Szkoy Technicznej,  dziki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kodzkiej”- Wydzia Rozwoju, Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kodzku, na ferie zimowe 2014r., uczestniczya w dwóch wyjazdach na narty do Zieleca. Chocia tegoroczna zima w  nieg nie obfitowaa, na dobrze przygotowanych stokach  Nartoramy byy dobre warunki do szusowania. Jak wida na zaczonych „obrazkach” mona byo spdzi czas zdrowo, bo  na sportowo przy wspaniaej, sonecznej pogodzie.
      Ponadto uczniowie mogli korzysta z zaj na pywalni  CTS w Nowej Rudzie-Supcu.

Ferie na sportowo  Ferie na sportowo  Ferie na sportowo

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszaj za rok!