panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty Szkolne NST wzbogaciy si o now pomoc technodydaktyczn
Warsztaty Szkolne NST wzbogaciy si o now pomoc technodydaktyczn Drukuj E-mail
Warsztaty Szkolne Noworudzkiej Szkoy Technicznej wzbogaciy si o now pomoc technodydaktyczn, jest ni samochód osobowy Opel Tigra sprawny technicznie i w peni wyposaony we wszystkie systemy elektroniczne bezpieczestwa, jazdy i komfortu.

Opel Tigra  Opel Tigra  Opel Tigra

Pojazd ten jest przeznaczony do wykonywania wicze poligonowych przez uczniów klas samochodowych, dziki temu moliwa jest realizacja zada programowych w warunkach penej realnoci. Uczniowie mog wykonywa wszystkie czynnoci obsugowe, regulacyjne naprawcze i diagnostyczne z wykorzystaniem urzdze i komputera diagnostycznego. Sprzt ten pozyskalimy dziki firmie Auto-Handel S.C. Jacek Gryl - Piotr Klimas z Nowej Rudy. Ponadto otrzymalimy silniki i elementy ukadu napdowego do wicze.