panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Nie zapominajmy o tradycji!
Nie zapominajmy o tradycji! Drukuj E-mail
Uczniowie i nauczyciele Noworudzkiej Szkoy Technicznej kolejny raz uczestniczyli w Wystawach Stoów Wielkanocnych w cinawce redniej i Ludwikowicach, które odbyy si  6 kwietnia 2014.
Podczas wystawy gospodynie z okolicznych miejscowoci  zaprezentoway prawdziwe cuda kulinarne i  oryginalne, wasnorcznie robione ozdoby wielkanocne. Kolorowe pisanki, koszyczki, palmy wielkanocne i inne wyroby rkodzielnicze mona byo nie tylko podziwia, ale take kupi. Apetyczne baby i mazurki, tradycyjne wdliny i nalewki oraz inne pysznoci zachwycay  oczy  tumnie zwiedzajcych obie wystawy.

Nie zapominajmy o tradycji  Nie zapominajmy o tradycji  Nie zapominajmy o tradycji

Uczniowie Technikum Hotelarskiego w NST zaprezentowali swe umiejtnoci w  tradycyjnym nakrywaniu  stoów, czstowali  wielkanocnymi wypiekami przygotowanymi przez mamy oraz sprzedawali wasnorcznie robione ozdoby wielkanocne.