panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Promujemy zdrowy styl ycia
Promujemy zdrowy styl ycia Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie od lat promuje zdrowy styl ycia. W szkole powoano Zespó ds. Promocji Zdrowia, wspólnie uczestniczymy  w rónych kampaniach, konkursach i akcjach profilaktycznych. Do wspópracy zapraszane s instytucje wspierajce szko w tym zakresie.  
W ramach takiej wspópracy  19 kwietnia biecego raku, na zaproszenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej  w Kodzku, szko odwiedzi ekspert w dziedzinie profilaktyki zdrowia pani doktor Halina Szymiec- Raczyska.

Promujemy zdrowy styl ycia  Promujemy zdrowy styl ycia  Promujemy zdrowy styl ycia

Pani doktor przeprowadzia prelekcj dla dziewczt ze wszystkich klas, powicon zachowaniom prozdrowotnym; prawidowej diecie, profilaktyce zachorowa na choroby nowotworowe oraz odpowiedniej higienie osobistej. Poruszya równie temat antykoncepcji oraz profilaktyki raka szyjki macicy i samobadania piersi.
Dyrekcja NST oraz Zespó ds. Promocji Zdrowia skadaj serdeczne podzikowania pani Doktor Halinie Szymiec – Raczyskiej za interesujce i pouczajce spotkanie, a pracownikom Sanepid-u w Kodzku za owocn wspóprac na rzecz promocji zdrowego stylu ycia.