panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Mechanicy maj wielk szans na prac!
Mechanicy maj wielk szans na prac! Drukuj E-mail
Belgijski koncern zbuduje w Polsce fabryk katalizatorów

"W zakad w Nowej Rudzie Unicore  zainwestuje 40 mln euro i prac w fabryce dostanie pocztkowo 80 osób. Budowa fabryki zacznie si w lipcu i si zakoczy na pocztku 2016 r. Unicore zapowiada, e w Nowej Rudzie zainwestuje dwie linie do produkcji katalizatorów do samochodów osobowych i ciarowych wyposaone w sprzt najnowszej generacji.

Mechanicy maj wielk szans na prac!

To pierwsza w Polsce fabryka katalizatorów belgijskiego koncernu, który obecnie ma takie zakady w Niemczech, we Francji i w Szwecji. Inwestycj u nas Unicore tumaczy wzrostem zapotrzebowania na katalizatory wród swoich klientów w Europie.

Unicore dziaa w brany surowcowej i recyklingowej, a biznes zwizany z produkcj  katalizatorów koncern wyszed przed dekad, przejmujc spók produkujc katalizatory od niemieckiej firmy Degussa. W zeszym roku obroty grupy Unicore wyniosy 9,8 mld euro, a na caym wiecie belgijski koncern zatrudnia 14 tys. ludzi."