panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow TURNIEJ PIKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ
TURNIEJ PIKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
W dniu 06 czerwca 2014 roku w odnowionej sali gimnastycznej naszej szkoy odby si pierwszy Turniej piki siatkowej o puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoy Technicznej. W turnieju uczestniczyy 4 druyny dziewczt i chopców reprezentujce gimnazja z Nowej Rudy  i Jugowa oraz gospodarzy z NST. Mecze  rozgrywane  byy  systemem kady z kadym. Mecze z udziaem druyny Noworudzkiej Szkoy Technicznej nie byy zaliczane do ogólnej punktacji, wic o  okazay puchar rywalizoway dwie druyny dziewczt z gimnazjum w Nowej Rudzie oraz ekipa gimnazjum z Jugowa. Wszystkie mecze dostarczyy kibicom wiele emocji, czsto obfitoway w efektowne akcje wiadczce o duych umiejtnociach i zaangaowaniu grajcych. Ostatecznie gówne trofeum czyli puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoy Technicznej zdobya druyna reprezentujca Gimnazjum nr 1 w Jugowie. Pozostae druyny zostay nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami   w  postaci sodyczy.  Z uwagi  na  zainteresowanie turniejem oraz due zaangaowanie uczestników planujemy kolejn  jego edycj w nastpnym roku szkolnym.

TURNIEJ PIKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ

Wyniki kocowe turnieju:

                            I   miejsce  -   Gimnazjum nr 1 w Jugowie     
                            II  miejsce  -   I druyna Gimnazjum nr 3 w Nowej Rudzie      
                            III miejsce  -   II druyna Gimnazjum nr 3 w Nowej Rudzie