panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Pocztek roku szkolnego 2014/2015 w NST
Pocztek roku szkolnego 2014/2015 w NST Drukuj E-mail
1 wrzenia 2014 o godz. 9.00, w Noworudzkiej Szkole Technicznej rozpocz si nowy rok szkolny 2014/2015. Uroczystoci uwietnia obecno gocia, Pani Magorzaty Jdrzejewskiej - Skrzypczyk, dyrektora Biura Poselskiego posanki na sejm Moniki Wielichowskiej. W piknie odnowionej sali gimnastycznej odbya si akademia przygotowana przez przedstawicieli Samorzdu Szkolnego pod opiek Pani Bogumiy Szostak. Po kilku  sowach wprowadzenia gos zabraa Pani dyrektor Brygida Gsior, która szczególnie gorco powitaa w naszej szkole uczniów klas pierwszych i yczya wszystkim wiele pomylnoci w nowym roku szkolnym.

Pocztek  roku  szkolnego 2014/2015 w NST  Pocztek  roku  szkolnego 2014/2015 w NST  Pocztek  roku  szkolnego 2014/2015 w NST

Druga cz akademii zostaa powicona 75 rocznicy wybuchu II wojny wiatowej. Modzie przygotowaa prezentacj multimedialna zwizan z tamtym tragicznym wydarzeniem oraz monta sowno – muzyczny. Przypomniaa równie zebranym najwaniejsze wydarzenia zwizane z okupacj hitlerowsk w Polsce.
Uroczysto zakoczyy spotkania uczniów z wychowawcami.