panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow X Nyski Festiwal Nauki
X Nyski Festiwal Nauki Drukuj E-mail
10 wrzenia uczniowie klas informatycznych z NST Nowa Ruda pod opiek wychowawców Daniela Jaboskiego i Agnieszki askarzewskiej udali si na X Nyski Festiwal Nauki. Uczniowie mieli okazje zwiedzi instytut architektury oraz instytut kosmetologii. Odbyway si tam rónego rodzaju warsztaty w których kady ucze móg wzi udzia. Po dotarciu na miejsce kady otrzyma firmowe gadety oraz móg skorzysta z poczstunku po którym udalimy si na wykad pt. "Skanowanie 3d twarzy i analiza wymiarowa", wykadowcy wybierali ochotników do przeskanowania ich twarzy, oraz zaprezentowana zostaa drukarka 3d.

X Nyski Festiwal Nauki  X Nyski Festiwal Nauki  X Nyski Festiwal Nauki

Oprócz tego kady móg spróbowa swoich si w strzelaniu z broni, wypowiedzie si na antenie radia Opole lub wzi udzia w przerónych warsztatach tematycznych. W Instytucie Kosmetologii uczniowie wraz z wychowawcami wzili udzia w warsztatach pt. "Czy moesz zosta perfumiarzem? Sprawd swój NOS!", podczas których zostalimy poddani testowi wchu. Mielimy za zadanie rozpozna kady z zapachów, lecz tylko niewielu udao si to zrobi. Po zakoczeniu warsztatów moglimy równie zwiedzi niewielk cz Nysy.

Daria Oleksy, Patryk Brzeziski kl. 3at