panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow DZIE GALOWY W TECHNIKUM HOTELARSKIM
DZIE GALOWY W TECHNIKUM HOTELARSKIM Drukuj E-mail
Nie tylko wana jest  kultura osobista przyszego pracownika hotelu, ale równie ubiór, fryzura, czyli ogólny wizerunek. Dlatego te, komisja przedmiotów hotelarskich w naszej szkole, od roku szkolnego 2014/15, postanowia wprowadzi dzie galowy dla uczniów technikum hotelarskiego w celu wzmacniania dobrych  nawyków przyszego hotelarza.

DZIE GALOWY W TECHNIKUM HOTELARSKIM  DZIE GALOWY W TECHNIKUM HOTELARSKIM  DZIE GALOWY W TECHNIKUM HOTELARSKIM

Obserwujc zachowanie uczniów jak i przestrzeganie obowizujcego stroju, mamy nadziej, e we wspópracy z rodzicami i nauczycielami, szczególnie przedmiotów zawodowych, dzie ten przyjmie si i na stae wejdzie w tradycj naszej szkoy.