panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Uwaga! Potrzebna krew dla 16-letniego Andrzeja!
Uwaga! Potrzebna krew dla 16-letniego Andrzeja! Drukuj E-mail
Andrzej w miniony pitek zosta potrcony przez pocig. Obecnie przebywa w szpitalu w Polanicy Zdroju gdzie czeka go cika operacja. Kady z nas moe pomóc! Krew dla Andrzeja mona odda w Kodzku! Mona oddawa kad grup krwi z informacj, e jest to krew dla Andrzeja Rybki! Jeli kto ma inn grup to jednostki zostan tak wymienione e Andrzej dostanie swoj grup. Nie wane jak ma si grup w takich przypadkach zawsze wymieniana jest na waciw.

W Noworudzkiej Szkole Technicznej organizowana bdzie zbiórka krwi 23.10.2014 o godzinie 8.30.