panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Insta.Ling - skuteczna nauka swek
Insta.Ling - skuteczna nauka swek Drukuj E-mail
Nasza szkoa ju po raz drugi bierze udzia w kolejnej, trzeciej edycji programu Insta.Ling- skuteczna nauka sówek.
Insta.Ling to aplikacja, która powstaa jako odpowied na potrzeb efektywnej i bezwysikowej nauki sówek w jzyku obcym. Jej podstawowym zaoeniem jest skonienie uczniów do kilkuminutowej, systematycznej pracy. Od dawna bowiem wiadomo, e tylko dziki czstym kontaktom z jzykiem obcym mamy szans dobrze go przyswoi .Przerwy w przyswajaniu jzyka oraz uczenie si na „ostatni chwil” nie sprzyjaj postpowi oraz osiganiu dobrych wyników. Wikszo wieo wyuczonych sówek jest zapominana tu po napisaniu sprawdzianu lub kartkówki.

Insta.Ling- skuteczna nauka swek  Insta.Ling- skuteczna nauka swek  Insta.Ling- skuteczna nauka swek

Nauka z aplikacj odbywa si w ciekawej formie quizu, który dobiera poziom trudnoci do aktualnych umiejtnoci ucznia. Natomiast nauczyciele jzyków obcych decyduj, jakie sownictwo naley utrwala i wprowadzaj list sówek indywidualnie dla kadej klasy. Aplikacja jest bardzo prosta w obsudze i bez wtpienia poradzi z ni sobie kady ucze. Mona jej uywa nie tylko w domu, lecz równie na wyjedzie. Nie tylko na komputerze stacjonarnym, lecz równie na tabletach i telefonach komórkowych. Zachcamy wszystkich uczniów do korzystania z aplikacji. A wtedy nauka stanie si na pewno przyjemniejsza i efektywniejsza.

Wicej informacji na stronie projektu https://instaling.pl/
Agnieszka Kozowska