panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow STYPENDIUM ROTARIASKIE DLA UCZNIA Z NST
STYPENDIUM ROTARIASKIE DLA UCZNIA Z NST Drukuj E-mail
13 padziernika 2014 roku w widnicy zostay wrczone Rotariaskie Stypendia Edukacyjne Klubu Rotary widnica – Wabrzych. S one skierowane do uczniów z pasj z ponadprzecitnymi uzdolnieniami, odnoszcych sukcesy w rónych dziedzinach nauki, sportu, kultury i techniki.

STYPENDIUM ROTARIASKIE DLA UCZNIA Z NST  STYPENDIUM ROTARIASKIE DLA UCZNIA Z NST  STYPENDIUM ROTARIASKIE DLA UCZNIA Z NST


Ucze klasy IV technikum cyfrowych procesów graficznych z Noworudzkiej Szkoy Technicznej Wojciech Wojtyczka znalaz si wród 11 laureatów. O stypendium ubiegali si uczniowie gimnazjów i szkó ponadgimnazjalnych z dawnego województwa wabrzyskiego. Stypendium jest wypacane w 10 miesicznych transzach i ma suy rozwojowi osobowemu ucznia. Pasj Wojtka zgodnie z zawodem, którego si uczy jest grafika, reklama, poligrafia i szeroko pojte multimedia.