panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Pragniemy pochwali si przed Wami Waszymi dziemi...
Pragniemy pochwali si przed Wami Waszymi dziemi... Drukuj E-mail
Tymi sowami przywitaa rodziców uczniów NST dyrektor Brygida Gsior na przygotowanej specjalnie dla nich Szkolnej Gali Talentów. Modzi, zdolni zapalecy, uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w ten nietuzinkowy sposób zakoczyli pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015, by przed wywiadówkami semestralnymi wprawi swoich rodziców w dobry, optymistyczny nastrój.
A pochwali si w naszej szkole jest naprawd kim! wietne zespoy muzyczne, indywidualni wykonawcy, poeci, a take rzebiarze i fotografowie. Jak podkrelia dyrektor szkoy wspaniaa, zdolna modzie, która tu ma szanse realizowa swoje pasje i moe si nimi pochwali nie tylko przed kolegami , ale take swoimi rodzicami.

Pragniemy pochwali si przed Wami Waszymi dziemi...  Pragniemy pochwali si przed Wami Waszymi dziemi...  Pragniemy pochwali si przed Wami Waszymi dziemi...

Mamy nadziej, e tradycj naszej szkoy stan si takie spotkania, a rodzice chtnie bd w nich uczestniczy. A moe zaszczyc nas take swoj obecnoci inni mieszkacy naszego miasta ? Naprawd warto!