panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Spotkanie ze studentami Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
Spotkanie ze studentami Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu Drukuj E-mail
5 marca 2015 roku uczniowie klas hotelarskich Noworudzkiej Szkoy Technicznej mieli przyjemno goci w pracowniach dydaktycznych, studentów Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii z Poznania. Spotkanie trwao prawie dwie godziny lekcyjne, jednak aden jego uczestnik nie odczuwa znudzenia, poniewa odby si may pokaz kulinarny oraz cz degustacji przyrzdzonych smakoyków.

Spotkanie ze studentami Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu   Spotkanie ze studentami Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu   Spotkanie ze studentami Wyszej Szkoy Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu

Student drugiego roku przedstawi naszym kolegom i koleankom warunki i standardy panujce w tej szkole oraz przeprowadzi scenki z wybranymi uczniami, dotyczce obsugi gocia trudnego przez kelnera w sali konsumenckiej. Nauczy ich, jak powinien prawidowo wyglda i zachowywa si pracownik obsugujcy konsumenta przy stoliku.
     Przedstawione zostay równie róne potrawy i sposoby ich przyrzdzania oraz podawania. Wielu uczniów tak si tym zainteresowao, e nawet nie dostrzego, kiedy mina im przerwa. I wanie to jest dowód na to, e zajcia tego typu s niezwykle wane i ciekawe w momencie ksztatowania u uczniów waciwych cech hotelarza.
Oby wicej takich niespodzianek!