panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze zwiedzaj Prag
Hotelarze zwiedzaj Prag Drukuj E-mail
To oczywiste, e brana hotelarska z turystyczn nie mog dzi bez siebie istnie, dlatego zwiedzamy...mówi uczennica technikum hotelarskiego. 22 kwietnia br. klasa 1B zwiedzaa stolic naszych poudniowych ssiadów tzw. „Zot Prag” czyli najwaniejsze zabytki i atrakcje turystyczne poruszajc si praskim metrem. Takie wycieczki s zarówno elementem integrujcym klas, jak równie pogbiajcym wiedz fachow.

Hotlearze zwiedzaj Prag  Hotlearze zwiedzaj Prag  Hotlearze zwiedzaj Prag