panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI
ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI Drukuj E-mail
23 kwietnia 2015 roku na siowni przy sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoy Technicznej po raz kolejny odbyy si zawody siowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostay rozegrane w kategorii mczyzn, a ciar sztangi wynosi 50kg. O kolejnoci decydowaa ilo zaliczonych prób. Podobnie jak w poprzednich latach rywalizacja bya bardzo zacita i wyrównana, o czym wiadcz niewielkie rónice midzy wynikami poszczególnych zawodników. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Wyniki kocowe zawodów:
 I   miejsce  -   Mateusz Gruszczyski    kl. 2cT
II  miejsce  -   Patryk Lisowski  kl. 2cT
III miejsce  -   Patryk Jaowiec  kl. 1cT