panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Happening "Zerwijmy acuchy
Happening "Zerwijmy acuchy Drukuj E-mail
W niedziel 04.10.2015r. uczennica 3at Paulina Wiecha organizuje na noworudzkim rynku za zgod Burmistrza Nowej Rudy - happening. Akcja pn.„Zerwijmy acuchy” jest ogólnopolskim wydarzeniem koordynowanym przez portal www.psy.pl na rzecz pomocy zwierztom. Zapraszamy wszystkich, którym los zwierzt nie jest obojtny, a dla kadego uczestnika spotkania przewidziane s gadety.

Zerwijmy acuchy - plakat