panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka do LEGRAND Polska z Zbkowic lskich
Wycieczka do LEGRAND Polska z Zbkowic lskich Drukuj E-mail
        15 padziernika 2015 roku uczniowie klas 2cT i 3cT o specjalnoci technik elektryk pod opiek Ewy Lenarczyk i Romana Gaza odwiedzili firm z brany elektro-energetycznej LEGRAND Polska z Zbkowic lskich. Zakad ten specjalizuje si w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napicia, rozdzielnic, listew i kanaów elektroinstalacyjnych.
       W trakcie multimedialnej prezentacji zapoznano uczniów z histori zakadu. Póniej mieli okazj przeledzi cay cykl produkcyjny m.in. wyczników nadmiarowo-prdowych typu S oraz wyczników silnikowych. Wyjazd ten wzbogaci wiedz teoretyczn uczniów o aspekt praktyczny.

Wycieczka do LEGRAND Polska z Zbkowic lskich  Wycieczka do LEGRAND Polska z Zbkowic lskich  Wycieczka do LEGRAND Polska z Zbkowic lskich

      Firma ta jest czci midzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajduj si produkty i systemy uznanych na caym wiecie marek, gwarantujc dostarczanie kompletnych rozwiza, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty speniaj wymogi norm, posiadaj atesty i midzynarodowe certyfikaty potwierdzajce ich wysok jako. Grupa Legrand jest liderem na kluczowych rynkach wiata - we Francji, Woszech, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Korei Poudniowej i Australii. Produkcja odbywa si w ponad 30 fabrykach na caym wiecie.