panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs "Zawody w Programowaniu"
Konkurs "Zawody w Programowaniu" Drukuj E-mail
Uwaga na platformie IT-Szkoa wystartowa nowy konkurs "Zawody w Programowaniu", zachcam wszystkich, szczególnie informatyków do wzicia udziau w konkursie. Link do strony ze szczegóow informacj o konkursie znajduje si tutaj lub zapraszam do sali A2-5 (udziel wskazówek do zada). Zadania w pierwszej rundzie rozwizujemy do dnia 16.03. Na zwycizców czekaj atrakcyjne nagrody. W ostatnim konkursie (Magia wit) Rafa Mróz ucze klasy 3at wygra tablet graficzny.

Zawody w programowaniu
D.J.