panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wystawa Stow Wielkanocnych
Wystawa Stow Wielkanocnych Drukuj E-mail
Dnia 13 marca uczniowie naszej szkoy pod opiek nauczycieli przygotowali stoisko na  „Wystaw Stoów Wielkanocnych”  w cinawce redniej. Samodzielnie wykonali witeczne dekoracje i upiekli przepyszne ciasta, które byy serwowane uczestnikom wystawy. Uczniowie wykazali si niezwyk pomysowoci i inicjatyw w przygotowaniu corocznej imprezy.

Wystawa Stow Wielkanocnych  Wystawa Stow Wielkanocnych  Wystawa Stow Wielkanocnych

Na szczególne wyrónienie zasuguj uczennice z kl. II b TH – Patrycja Chrobak, Klaudia Jagiea, Natalia Glista, Ksenia Gajda, Kamila Marek, z kl. III b TH – Natalia Szyjut  i Joasia Smolnicka oraz z II b TH – Jagoda Lamparska oraz Natalia Faron, które obsugiway goci podczas wystawy.