panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wizyta J. E. Ks. Biskupa Adama Baabucha w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Wizyta J. E. Ks. Biskupa Adama Baabucha w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
      11 marca 2016 roku odwiedzi NST J. E. Ks. Biskup Adam Baabuch. Przyjazd  ten zwizany by z wizytacj  parafii w. Barbary w Nowej Rudzie. Powitany przez Pani Dyrektor Brygid Gsior i przedstawicieli Samorzdu Szkolnego Ks. Biskup wysucha z uwag przygotowanego przez uczniów programu artystycznego. Tematyka programu zwizana bya z ogoszonym przez Papiea Franciszka Rokiem Miosierdzia. Uczniowie przypomnieli posta siostry Faustyna Kowalskiej i ostatni wizyt Papiea Jana Pawa II do ojczyzny, a nastpnie przedstawili ciekaw prezentacj zwizan z tematem i organizowanymi w tym roku w Krakowie wiatowymi Dniami Modziey.

Wizyta J. E. Ks. Biskupa Adama Baabucha w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Wizyta J. E. Ks. Biskupa Adama Baabucha w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Wizyta J. E. Ks. Biskupa Adama Baabucha w Noworudzkiej Szkole Technicznej

W drugiej czci spotkania gos zabra Ks. Biskup, który równie mówi o ogromnej potrzebie  wraliwoci i miosierdzia we wspóczesnym wiecie.
Spotkanie z modzie zakoczyo si wspóln modlitw, a nastpnie  Ks. Biskup spotka si z gronem pedagogicznym i dyrekcj szkoy.