panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs graficzny
Konkurs graficzny Drukuj E-mail
Zapraszamy wszystkich uczniów, zarejestrowanych w programie IT Szkoa do udziau w kolejnej edycji konkursu graficznego tym razem pod hasem: „CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?” Organizatorzy oczekuj na prace od 29.04 do 23.05. Konkurs ma bezporedni zwizek z kwalifikacj E.14 w zawodzie technik informatyk i tym samym jest obowizkowy dla wszystkich uczniów NST uczszczajcych na ten kierunek. Na zwycizców czekaj atrakcyjne nagrody. Bezporedni odsyacz to informacji o konkursie. Naley pamita o spenieniu wszystkich wymaga formalnych dla pracy konkursowej.

IT-SZKOA