panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Pożegnanie absolwentów w NST
Pożegnanie absolwentów w NST Drukuj E-mail
29 kwietnia 2016 roku społeczno¶ć szkolna Noworudzkiej Szkoły Technicznej pożegnała tegorocznych absolwentów. Przygotowaniem uroczysto¶ci zajęły się klasy III technikum wraz z wychowawcami.
Tym razem organizatorzy postanowili zaskoczyć publiczno¶ć now± form±  akademii. Przygotowali oprócz oficjalnej czę¶ci uroczysto¶ci, w której głos zabrali; Pani Dyrektor Brygida G±sior oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich Oddział w Wałbrzychu Pan Dariusz Ryl, czę¶ć mniej oficjaln±, w której bawili publiczno¶ć zabawami słownymi oraz quizami.

Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST

W pierwszej, oficjalnej czę¶ć akademii Pani Dyrektor i wychowawcy klas maturalnych; Pani Agnieszka Łaskarzewska i Pan Marek Konieczny wręczyli absolwentom dyplomy i nagrody za osi±gnięcia w różnych dziedzinach: nauce, sporcie, wolontariacie oraz pracach na rzecz szkoły. Pan Dariusz Ryl uhonorował naszego absolwenta Krzysztofa Małkowskiego nagrod± pieniężn± za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe sprawowanie.
W drugiej czę¶ci uroczysto¶ci brali udział przede wszystkim widzowie, którzy chętnie uczestniczyli w quizach i zabawach przygotowanych przez organizatorów. Taka niekonwencjonalna forma akademii bardzo przypadła do gustu uczniom NST.