panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 15 godzin 24 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Poegnanie absolwentw w NST
Poegnanie absolwentw w NST Drukuj E-mail
29 kwietnia 2016 roku spoeczno szkolna Noworudzkiej Szkoy Technicznej poegnaa tegorocznych absolwentów. Przygotowaniem uroczystoci zajy si klasy III technikum wraz z wychowawcami.
Tym razem organizatorzy postanowili zaskoczy publiczno now form  akademii. Przygotowali oprócz oficjalnej czci uroczystoci, w której gos zabrali; Pani Dyrektor Brygida Gsior oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Inynierów i Mechaników Polskich Oddzia w Wabrzychu Pan Dariusz Ryl, cz mniej oficjaln, w której bawili publiczno zabawami sownymi oraz quizami.

Poegnanie absolwentw w NST  Poegnanie absolwentw w NST  Poegnanie absolwentw w NST

W pierwszej, oficjalnej cz akademii Pani Dyrektor i wychowawcy klas maturalnych; Pani Agnieszka askarzewska i Pan Marek Konieczny wrczyli absolwentom dyplomy i nagrody za osignicia w rónych dziedzinach: nauce, sporcie, wolontariacie oraz pracach na rzecz szkoy. Pan Dariusz Ryl uhonorowa naszego absolwenta Krzysztofa Makowskiego nagrod pienin za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe sprawowanie.
W drugiej czci uroczystoci brali udzia przede wszystkim widzowie, którzy chtnie uczestniczyli w quizach i zabawach przygotowanych przez organizatorów. Taka niekonwencjonalna forma akademii bardzo przypada do gustu uczniom NST.