panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow SZYBKI KONKURS 2Dw3D
SZYBKI KONKURS 2Dw3D Drukuj E-mail
Prezes Fundacji Klubu Innowatora p. Maciej Zaraski zaprasza do udziau w konkursie: SZYBKI KONKURS 2Dw3D. Poniej informacja z inspirujcym przekazem dotyczcym ww. konkursu, zaczerpnita ze strony internetowej projektu: Klub Innowartora.

SZYBKI KONKURS 2Dw3D

"Chciabym, eby osoby, którym bliski jest street art, pokazali na co ich sta i przekonali lokalnych decydentów, e HWDP i JPna100% to nie s murale! To sztuka, która wzbogaca miasto i przykrywa jego mankamenty w taki sposób, e nieatrakcyjne miejsce staje si inspirujce.

Wiem, e termin zdania prac (26 czerwiec br.) jest do krótki ALE! ale... Wystarczy, e zrobicie jeden projekt, moe dwa... Wydrukujemy Wasze prace i postawimy w tych miejscach, gdzie broni si "naruszy historyczna tkank miasta" i porozmawiamy z ludmi, mieszkacami Nowej Rudy, turystami... Porozmawiamy i zbierzemy potencja i si na przekonanie wadz, e tego rodzaju sztuka jest dopuszczona do funkcjonowania w miecie, równie obok zabytków.

Nie zapomnijcie o tym, eby zostawi troch miejsca dla ogrodników i architektów krajobrazu, którzy "przedu" Wasz mural zielonymi instalacjami. Poszukajcie w google jak to wyglda ;-)

REGULAMIN KONKURSU 
lokalizacja 1 - skwer
lokalizacja 2 - mietnik
lokalizacja 3 - rura
lokalizacja 4 - schody

Konkurs równie przesany do partnerów zagranicznych. Moe by ciekawie...

Powodzenia i do zobaczenia na Twojej wystawie ju w lipcu 2016 na Noworudzkich Biegunach Kultury w Nowej Rudzie ;-)

Zapraszam do wspópracy

Maciej Zaraski
Prezes Fundacji Klub Innowatora"