panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow JAK NIE CZYTAM - JAK CZYTAM
JAK NIE CZYTAM - JAK CZYTAM Drukuj E-mail
10 czerwca o godzinie 10.00  uczniowie i nauczyciele Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie wzili udzia w ogólnopolskiej akcji wspólnego czytania Jak nie czytam – jak czytam. Postanowilimy przyczyni si do ustanowienia rekordu czytania w jednym momencie. Uczennica klasy pierwszej przygotowaa plakaty propagujce akcj czytelnicz oraz cel przedsiwzicia. Pogoda nam sprzyjaa dlatego te zebralimy si na boisku szkolnym i wspólnie czytalimy. W  imprezie wzio udzia ok. 190 uczniów.

JAK NIE CZYTAM - JAK CZYTAM  JAK NIE CZYTAM - JAK CZYTAM  JAK NIE CZYTAM - JAK CZYTAM