panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow KONKURS
KONKURS Drukuj E-mail
Biblioteka szkolna ogasza konkurs na zaprojektowanie EKSLIBRISU ( znak wasnociowy) biblioteki szkolnej NST. Organizatorami konkursu jest biblioteka szkolna i nauczyciel informatyki. W konkursie mog uczestniczy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Prace konkursowe naley dostarczy do 19 padziernika 2016 r. do biblioteki szkolnej. Zapraszamy do zapoznania si z regulaminem konkursu. Rozstrzygnicie konkursu nastpi 21 padziernika 2016 r.
Dla zwycizcy przewidziano nagrod.

O szczegóy konkursu i regulaminu prosz pyta pani Beat Skibisk (Biblioteka) lub pana Konrada Kawaka