panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Ciepe pitki dla Marysi
Ciepe pitki dla Marysi Drukuj E-mail
02.11.oraz 4.11. zorganizowana bdzie zbiórka pienidzy na rehabilitacj dla Marysi Kobak. Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc.Kolejne trzy pitki (04.11,18.11, 25.11) obchodzimy pod hasem "Ciepe pitki dla Marysi" - na holu bdzie mona kupi ciepe tosty, kaw, herbat, ciasto. Wszystko za przysowiowy grosz, a dochód ze sprzeday zostanie przekazany na rehabilitacj dla Marysi Kobak. Zapraszamy do kupowania i wspierania akcji PAMITAJMY DOBRO POWRACA.

Ciepe pitki dla Marysi