panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wolontariat arrow Zbirka ywnoci w cinawce redniej
Zbirka ywnoci w cinawce redniej Drukuj E-mail
W dniach 25,26,27.11.2016r. wolontariusze z naszej szkoy brali udzia w zbiórce ywnoci w cinawce redniej, a byli to: Polaski Bartomiej, Piecuch Zuzanna, Czura Paulina, Jakotochce Patryk, Ru Oskar, Ciachera Weronika, Barczyk Oliwia, Wójcik Katarzyna, Sladczyk Maksymilian, Pendlowski Krzysztof, Bartnicki Emil, Oremus Maciej, Piechodzki Maciej.

Zbirka ywnoci w cinawce redniej
Uczniowie uczestniczyli w zbieraniu ywnoci przez cae trzy dni od rana do wieczora, a efekt zbiórki by lepszy ni si spodziewalimy. Akcja ta zainicjowana zostaa przez fundacj 'Banki ywnoci' i ma na celu wspomaganie najuboszych przed zbliajcymi si witami.
Wspópracowalimy z Koem Kodzkim Towarzystwa Pomocy im. w. Brata Alberta. Wolontariusze chtnie brali udzia w tej akcji i z ca pewnoci wezm udzia jeszcze nie jeden raz.
Oliwia Barczyk