panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wolontariat
Wolontariat
Spotkanie wolontariuszy Drukuj E-mail
W czwartek (17.09.2015) o godzinie 10:30  w szkolnej auli odbędzie się spotkanie wolontariuszy. Mamy w planach organizację heppeningu -  akcji "Zerwijmy łańcuchy", która jest organizowana przez wydawnictwo Psy.pl.
Koordynatorem heppeningu jest Paulina Wiecha z klasy 3aT.
http://www.zerwijmylancuchy.pl/

Zapraszamy wszystkich, a przede wszystkim  klasy pierwsze, które chcą uczestniczyć w wolontariacie.
Spotkanie wolonatriuszy Drukuj E-mail
Zapraszamy wolontaiuszy, którzy zadeklarowali chęć pomocy przy organizacji Fesriwalu Noworudzkie Bieguny Kultury, na spotkanie, które odbędzie się w Noworudzkiej Szkole Technicznej w dniu 03.06 o godz. 11.30 (aula).
Jeżeli wśród Was są inne osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu to drzwi dla chętnych są szeroko otwarte.

Poniżej lista wolontariuszy:
Czytaj całość...
Noworudzkie Bieguny Kultury - konferencja Drukuj E-mail
Zapraszamy do zgłaszania się wolontariuszy Noworudzkiej Szkoły Technicznej do udziału w 5 edycji Festiwalu "Noworudzkie Bieguny Kultury" organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Konferencja prasowa odbędzie się 22.04 (środa). Zapisy do dnia 21.04 (wtorek) u p. Marty Augustynowskiej-Klincewicz i p. Daniela Jabłońskiego.

Noworudzkie Bieguny Kultury - logo
Świąteczna Zbiórka Żywności Drukuj E-mail
Wolontariusze naszej szkoły: Fleszar Wojciech , Kocoń Artur, Barańców Szymon, Stelmach Arkadiusz, Pendlowska Karolina, Kaziura Renata, oraz Szyjut Natalia w dniu 29.11.2014 roku wzięli udział we współpracy z Noworudzkim Stowarzyszeniem Pro Publico Bono w zbiórce  żywności w sieci sklepów Biedronka. Uczniowie zebrali łącznie 429,82 kg żywności.

Świąteczna Zbiórka Żywności  Świąteczna Zbiórka Żywności  Świąteczna Zbiórka Żywności
Czytaj całość...
Zbiórka charytatywna na rzecz pomocy najuboższym. Drukuj E-mail
Dnia 01.11.2014 roku wolontariusze z Noworudzkiej Szkoły Technicznej jako jedyni przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Nowa Ruda wzięli udział w organizowanej akcji przez Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta Koło Kłodzko kweście. TPBA zajmują się pomocą ludziom biednym, bezdomnych oraz o niskim statusie społecznym. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na realizacje recept i środków opatrunkowych. Zbiórka pieniężna, organizowana już po raz trzeci, trwała cały dzień do późnych godzin wieczornych, a grupa wolontariuszy liczyła aż 16 osób – Natalia Szyjut, Karolina Pendlowska, Elżbieta Rak, Renata Kaziura, Paweł Adamkiewicz, Karolina Zubel, Dorota Pasiut, Arkadiusz Stelmach, Daniel Leontiew, Szymon Barańców, Agnieszka Król, Artur Kocoń, Konrad Leissner, Aleksandra Sobolewska, Kamila Gliszczyńska, Fleszar Wojciech. Wolontariusze dyżurowali przy cmentarzu w Nowej Rudzie i Nowej Rudzie-Słupcu.

Zbiórka charytatywna na rzecz pomocy najuboższym.  Zbiórka charytatywna na rzecz pomocy najuboższym.  Zbiórka charytatywna na rzecz pomocy najuboższym.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 19 - 27 z 30