panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow OTWARCIE WYSTAWY
OTWARCIE WYSTAWY Drukuj E-mail
9 grudnia 2016 r. nauczyciele i uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej wzili udzia w otwarciu wystawy pt. „HISTORIA SZTUKI DRUKARSKIEJ I POLIGRAFII w Nowej Rudzie”, które odbyo si w Sali Kominkowej Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Organizatorem wystawy jest Komitet Spoeczny realizujcy projekt utworzenia Muzeum Sztuki Drukarskiej i Poligrafii w Nowej Rudzie.

Otwarcie wystawy HISTORIA SZTUKI DRUKARSKIEJ I POLIGRAFII w Nowej Rudzie  Otwarcie wystawy HISTORIA SZTUKI DRUKARSKIEJ I POLIGRAFII w Nowej Rudzie  Otwarcie wystawy HISTORIA SZTUKI DRUKARSKIEJ I POLIGRAFII w Nowej Rudzie