panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow OGLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY
OGLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY Drukuj E-mail
       Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie wzia udzia w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym organizowanym pod patronatem Ksigarni Tuliszków.

       Zgodnie z regulaminem konkursu w bibliotece szkolnej NST zosta zorganizowany  Kiermasz Ksiek. Ksiki wyeksponowano w czytelni NST. Zbliajce si wita przyczyniy si do sporego zainteresowania i moliwoci  zakupu ksiek na prezenty pod choink. A byo z czego wybiera. Zorganizowano równie TYDZIE Co_Dziennego Czytania.
Przez pi dni, kadego dnia na dugiej przerwie grupa uczennic z klasy trzeciej aktywnie braa udzia we wspólnym czytaniu. Z przeprowadzonej akcji czytelniczej przygotowano fotorelacj, któr wanie prezentujemy.
Dodatkowo uzupeniono „Czytelniczy Co_Dziennik” i zostanie on przesany na adres Ksigarni.