panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow Spotkanie z poet, Piotrem Florczykiem
Spotkanie z poet, Piotrem Florczykiem Drukuj E-mail
Piotr Florczyk - urodzony w Krakowie. Od 1994 roku mieszka w Stanach Zjednoczonych, najpierw jako stypendysta sportowy, póniej jako student historii. Jego utwory zostay przyjte do publikacji w TOPOSIE, PRACOWNI PRO ARTE, POETICE i in. oraz w anglojzycznym QUERCUS REVIEW.

W dniach 26 – 28 listopada br. Odbya si zbiórka pienidzy w naszej szkole na rzecz rodziny pani Wandy Surmaskiej, której dobytek spon w poarze. Uczniowie nalecy do Maltaskiej Suby Medycznej – Zespou dziaajcego przy Bibliotece Szkolnej NST - Pawe Lewandowski i Piotr Dec zebrali kwot 238,34gr.