panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Najlepsi uczniowie w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych w roku 2015 Drukuj E-mail
W Noworudzkiej Szkole Technicznej odbył się Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych – Etap Regionalny, organizowany przez Centrum Informacji Zawodowej w Wałbrzychu w ramach projektu ,,Modernizacja Kształcenia Zawodowego II’’.
Do konkursu przystąpiły 3-osobowe drużny z klas technik cyfrowych procesów graficznych. Miały do wykonania zadanie konkursowe z wykonaniem. Gotowy projekt musiał zawierać wykonaną kartę okolicznościową, w której należało zaprojektować dwie strony, wykorzystując zdjęcia i materiały zawarte w zadaniu. Sprawdzane były umiejętności; projektowania druków, przygotowywania materiałów do drukowania, wykonywania gotowych użytków. Drużyna NST w składzie Miłosz Szczęsny, Krystian Śliwka i Wojciech Wojtyczka pokonała rywali z ,,Energetyka’’ z Wałbrzycha i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Najlepsi uczniowie w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych w roku 2015  Najlepsi uczniowie w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych w roku 2015  Najlepsi uczniowie w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych w roku 2015
Czytaj całość...
XV edycja konkursu "Pokaż nam język" Drukuj E-mail
Dnia 13 marca 2015r. odbył się w naszej szkole internetowy konkurs języka angielskiego i niemieckiego.  Do udziału w XV - jubileuszowej edycji konkursu językowego "Pokaż nam język" zostaliśmy zaproszeni przez Wyższe Szkoły Bankowe. W tym roku temat przewodni konkursu brzmiał - Jak zbudować własną markę?
 
XV edycja konkursu „Pokaż nam język”  XV edycja konkursu „Pokaż nam język”  XV edycja konkursu „Pokaż nam język”
Czytaj całość...
Sukces uczennicy z klasy 2b technikum hotelarskiego! Drukuj E-mail
Elżbieta Rak  zakwalifikowała się do finału Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej.

Sukces uczennicy z klasy 2b technikum hotelarskiego!  Sukces uczennicy z klasy 2b technikum hotelarskiego!  Sukces uczennicy z klasy 2b technikum hotelarskiego!

Elę do udziału w konkursie przygotowywała Pani Barbara Drozdowska.

Jubileuszowy Konkurs Ortograficzny w NST Drukuj E-mail
      W Noworudzkiej Szkole Technicznej  po raz  piętnasty spotkali się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kłodzkiego, by wziąć udział w  Konkursie Ortograficznym Miss/Mister Ortografii, organizowanym pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego.  Z okazji jubileuszu  imprezę uświetnili goście zaproszeni przez organizatorów, między innymi: przedstawiciele Starostwa Powiatu Kłodzkiego, Urzędu Miasta Nowa Ruda, dyrektorzy okolicznych szkół, rzecznik Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Podczas gdy uczestnicy konkursu zmagali się z arcytrudnym tekstem przygotowanym przez Panią Elżbietę Szubę, goście zostali zaproszeni na skromny poczęstunek do pracowni Technikum Hotelarskiego.

Jubileuszowy Konkurs Ortograficzny w NST  Jubileuszowy Konkurs Ortograficzny w NST  Jubileuszowy Konkurs Ortograficzny w NST
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 89 - 96 z 162