panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Gra Liderzy Europy - zaproszenie na rozgrywki szkolne Drukuj E-mail
Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszam do zgłoszenia się na rozgrywki w ramach lekcji przedsiębiorczości (i nie tylko!)do gry edukacyjnej Liderzy Europy.
Gra o charakterze ekonomiczno - finansowym przeprowadzona będzie przez pracowników banku BZ WBK z Nowej Rudy w auli szkoły (A1-7), dla wszystkich uczestników nagrody gwarantowane; zwycięska drużyna będzie reprezentowała nasza szkołę na wyższym etapie - dla zwycięzców gwarantowane nagrody rzeczowe ufundowane przez bank.
Zapisy i szczegóły  - Marta Augustynowska - Klincewicz gab. A2-2
-- mile widziane zespoły 4-5 osobowe

Marta Augustynowska - Klincewicz
Konkurs filmowy Drukuj E-mail
W ramach projektu "Fundusze dla Polski - Filmowa Mapa Przemian" i związanym z nim ogólnopolskim konkursem skierowanym do uczniów na najciekawsze filmy ukazujące rozwój Polski dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich, nasza szkoła zgłosiła dwa filmy przygotowane przez Tomasza Matuszyka z klasy 3cT i Pawła Wiesiołka z 2aT. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 filmów z całej Polski, które zostały opublikowane na specjalnym kanale TouTube: http://www.youtube.com/user/mapaprzemian. Jednocześnie informujemy, że filmy rywalizują o Nagrodę Publiczności i namawiamy do głosowania szczególnie na te przygotowane przez naszych uczniów. Wyniki konkursu już 6 grudnia. Więcej na www.mapaprzemian.pl

Fundusze dla Polski - Filmowa Mapa Przemian     Fundusze dla Polski - Filmowa Mapa Przemian
Film Tomasza Matuszyka i Pawła Wiesiołka
Daniel Jabłoński
Konkurs Poezji Religijnej Drukuj E-mail
12 października  br. odbył się Konkurs Poezji Religijnej- część regionalna,  wzięły w nim udział nasze uczennice, zajmując czołowe miejsca:

Miejsce pierwsze ex-aequo: Patrycja Pieniążek oraz Karolina Czyż.
Pierwsze trzy miejsca w kategorii poezja śpiewana zajęły: Angelika i Marika Podstawa oraz Daria Groń…. już 29 października br. finał ogólnopolski – życzymy powodzenia!

Konkurs Poezji Religijnej  Konkurs Poezji Religijnej

Czytaj całość...
KONKURS - łączna pula nagród 27.450 PLN! Drukuj E-mail
Fundacja Think! zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w projekcie "Fundusze dla Polski - Filmowa Mapa Przemian". W ramach projektu odbędzie się ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów na najciekawsze filmy ukazujące rozwój Polski dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich. Wystarczy komórka lub kamera oraz ciekawy pomysł, by zmierzyć się z konkursowym wyzwaniem. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 27.450złotych! Konkurs filmowy skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Zadaniem uczniów jest przygotowanie filmiku pokazującego wpływ środków unijnych na rozwój miejscowości, regionu, Polski. Przesłane filmy zostaną umieszczone na interaktywnej "Filmowej Mapie Przemian" oraz w kanale filmowym. Termin nadsyłania filmów upływa 5 listopada 2010r. Zgłaszane filmy nie powinny być dłuższe niż 180 sekund oraz "cięższe" niż 60 MB. Regulamin konkursu oraz szczegółowe zasady i opis nagród znajdują się w serwisie www.mapaprzemian.pl oraz www.think.org.pl

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej informacji udziela p. Daniel Jabłoński (gabinet A2-5)
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 129 - 136 z 162