panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 9 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7548880

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Międzynarodowa Konferencja Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień Drukuj E-mail
„Różne wymiary sukcesu ucznia zdolnego dla dolnośląskich nauczycieli ”.

W grudniu 2018 roku, w DODN we Wrocławiu, odbyła się bardzo ciekawa międzynarodowa konferencja, w której uczestniczył  także  nauczyciel Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie Roman Głaz – nauczyciel przedmiotów elektrycznych. Konferencja była bardzo owocna i składała się z szeregu wykładów i pogadanek prezentujących system oświaty i metody pracy z uczniem zdolnym w szkołach dolnośląskich oraz w Gruzji.  W konferencji brało udział  kilkudziesięciu nauczycieli z dolnośląskich szkół oraz nauczyciele ze szkół z zaprzyjaźnionej Gruzji. Wszyscy na zakończenie otrzymali bogate materiały szkoleniowe. W trakcie konferencji wręczono certyfikaty dla Szkół Wspierających Uzdolnienia, były także występy uczniów uzdolnionych z wyróżnionych szkół. A wszystko to po to, aby lekcje były ciekawsze, rozwijały umiejętności i niezbędną wiedzę, aby nasi uczniowie mogli kontynuować dalszą naukę lub aktywnie wejść na rynek pracy. Było to kolejne szkolenie z programu Zawodowy Dolny Śląsk i jest kontynuacją całego cyklu szkoleń dla nauczycieli.

Międzynarodowa Konferencja Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień  Międzynarodowa Konferencja Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień  Międzynarodowa Konferencja Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień
Nowości
Popularne