panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 22 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7054906

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
IX Dolnolska Gala Talentw Drukuj E-mail
Radosaw Adamek ucze kl. 1bT NST w Nowej Rudzie wystpi na IX  Dolnolskiej  Gali Talentów  organizowanej  przez  Kuratorium Owiaty we Wrocawiu. Radek zaprezentowa pokaz ,,breakdance”. Tegoroczne eliminacje rejonowe zostay zorganizowane 21 marca 2019 roku w Wabrzychu. Celem regionalnych pokazów jest wyonienie uzdolnionych dzieci i modziey z dolnolskich szkó,  a takich w tegorocznej edycji nie brakowao. Uczestnicy wykazali si rónorodnoci swoich zamiowa, pasji. Wyrónieni w tym etapie bd próbowa swych si podczas finau Dolnolskiej Gali Talentów. Radkowi gratulujemy wystpu.

IX Dolnolska Gala Talentw
Nowoci
Popularne