panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 23 godzin 37 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 6 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674076

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Festiwal Modziey Light for life - Wambierzyce, 21 IX Drukuj E-mail
21 wrzenia odbya si kolejna edycja Festiwalu Modziey w Wambierzycach. Spotkalimy si tym razem pod hasem "we Sowo, podaj dalej". Uczniowie NST wyruszyli pieszo ze Supca do Wambierzyc pod opiek katechetki i ksiy wikariuszy z parafii w. Katarzyny. Na modzie czekaa spora dawka duchowych przey i fenomanalnych spotka. W tym roku wród goci znaleli si Jan Mela, TGD czy Arkadio. Pierwszym  punktem caego wydarzenia bya konferencja Jaka Meli, czowieka, który swoim yciem udowadnia, e z Bogiem mona wszystko nawet mimo niepenosprawnoci i innych przeciwnoci losu. Po konferencji gównej odbya si msza wita, której przewodniczy ks. Bp. Ignacy Dec. Kolejnym punktem dnia byy: "strefy". Na których mona byo wysucha wiadectw zaproszonych goci: rapera Arkadio, ks. ukasza Bankowskiego, Patrycj Hurlak, s. Ann Bachan, s. Wirgini Mielcarek oraz Andrzeja ‘Koguta’ Sow. Póniej przysza pora na adoracj najwitszego sakramentu. Wieczorem na zakoczenie festiwalu odbyy si koncerty: Arkadio oraz zespou TGD.

Festiwal Modziey   Festiwal Modziey   Festiwal Modziey
Nowoci
Popularne