panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 22 godzin 31 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 12 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674132

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Warsztaty Bliej Europy Drukuj E-mail
Z inicjatywy Janiny Ochojskiej Europosanki z Dolnego lska i Opolszczyzny, prezes Polskiej Akcji Humanitarnej, twórczyni programu „Pajacyk”, laureatki wielu nagród, w tym wyrónienia „Kobieta Europy” przyznanego przez Wspólnot Europejsk w Brukseli, zostay zorganizowane dwudniowe warsztaty edukacyjne w dniach od 4-6 grudnia 2019 r.  dla  modziey z NST w Nowej Rudzie. Celem zaj, prowadzonych przez wolontariuszy z Hiszpani, Woch i Rumuni ze Stowarzyszenia ,,TRATWA”, byo wspieranie i budowanie postaw otwartych, opartych na wartociach europejskich. Podsumowaniem warsztatów byo redagowanie listu z postulatami modziey do Janiny Ochojskiej oraz konkurs o UE i Prawach Czowieka przeprowadzony w Kodzkim Orodku Kultury. 
  
Warsztaty Bliej Europy  Warsztaty Bliej Europy  Warsztaty Bliej Europy

O wyjazd do siedziby Parlamentu Europejskiego rywalizowali ze swoimi kolegami ze szkó powiatu kodzkiego: Igor Puzio, Pawe Zabocki, Filip Bendiu, Dawid Popawski, Kamil Bytner. Warsztaty byy znakomit okazj do pogbienia wiedzy na temat UE, sprawdzenia w praktyce znajomoci jzyka angielskiego oraz nawizania ciekawych znajomoci.
Nowoci
Popularne