panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

112 dni 11 godzin 50 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 13 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7791671

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wsppraca NST z firm Legrand Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna stale poszukuje firm do wspópracy w celu poszerzenia oferty ksztacenia praktycznego modziey. 15 stycznia 2021 roku nauczyciele przedmiotów elektrycznych z dyrektorem NST spotkali si z przedstawicielami firmy Legrand z Zbkowic. Szkoa od kilku lat wspópracuje z firm Legrand. W lutym 2019 roku firma przekazaa na rzecz szkoy makiety i gabloty pogldowe  z osprztem i aparatur prezentujce profil produkcyjny firmy.

Wsppraca NST z firm Legrand  Wsppraca NST z firm Legrand  Wsppraca NST z firm Legrand

Styczniowe spotkanie dotyczyo poszerzenia moliwoci realizacji praktyk, stay na terenie zakadu oraz szkole w dziaajcym ju od listopada 2018 nowoczesnym Centrum Szkoleniowym. Zakres szkole to:
•    systemy zarzdzania energi,
•    UPS , urzdzenia podtrzymujce napicie zasilania obiektów,
•    ukady samoczynnego zaczania rezerwowego zasilania,
•    inteligentne instalacje domowe w oparciu o elementy bezprzewodowej automatyki domowej.

Firma Legrand z Zbkowic jest czci midzynarodowego koncernu Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysowym. Specjalizuje si w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napicia, rozdzielnic, listew i kanaów elektroinstalacyjnych. W ofercie handlowej Legrand Polska znajduj si produkty i systemy uznanych na caym wiecie marek, gwarantujc dostarczanie kompletnych rozwiza, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.
Nowoci
Popularne