panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 33 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9373886

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
,, czy nas pami - akcja ,,onkile Drukuj E-mail
       W 81 - rocznic wybuchu powstania w getcie warszawskim, Muzeum Historii ydów Polskich POLIN,  po raz dwunasty przeprowadzio akcj  spoeczno-edukacyjn  ,,onkile”. óty onkil jest symbolem zbiorowej pamici. Akcji od pocztku towarzyszy haso "czy nas pami", które podkrela si wspólnoty, znaczenie solidarnoci, potrzeb dialogu ponad podziaami.  Pami o przeszoci jest jedn z nadrzdnych wartoci, które nas jednocz i nadaj nam wspóln tosamo – niezalenie od wiatopogldu czy sympatii politycznych. Dlatego uczniowie NST , tak jak w ubiegych latach przyczyli si do akcji, uczestniczc w zajciach edukacyjnych, wykonujc papierowego onkila, przypinajc nakadk na profilu  Fb.


  


Nowoci
Popularne