panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 17 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9373801

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wystawa Samarytanie Drukuj E-mail
       24 marca obchodzimy Narodowy Dzie Pamici Polaków ratujcych ydów pod okupacj niemieck. Dzie ten zwizany jest z tragicznym losem rodziny Ulmów oraz ukrywajcych si z ich pomoc ydów, którzy 24 marca 1944 roku, w wyniku donosu, zostali zamordowani przez Niemców we wsi Markowa na Rzeszowszczynie. Celem  wita  jest upamitnienie wszystkich tych, którzy z naraeniem ycia udzielali ydom pomocy podczas niemieckiej okupacji. wito jest obchodzone od 5 lat a ustanowione zostao w 2018 roku, z inicjatywy Prezydenta RP. Z okazji tego wita uczniowie klasy 2aT pod opiek Pani Bogumiy Szostak przygotowali wystaw w NST w Nowej Rudzie.


  

Nowoci
Popularne