panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 8 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9272948

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wsppraca Noworudzkiej Szkoy Technicznej z Firm Legrand z Zbkowic Drukuj E-mail
       21 padziernika 2021 roku firma Legrand przekazaa na rzecz szkoy i uczcych si w niej techników elektryków materiay prezentujce profil produkcyjny firmy. Zaproszono take modzie z NST do udziau w szkoleniach w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym. Zakres szkole to:

- systemy zarzdzania energi,
- UPS , urzdzenia podtrzymujce napicie zasilania obiektów,
- ukady samoczynnego zaczania rezerwowego zasilania,
- inteligentne instalacje domowe w oparciu o elementy bezprzewodowej automatyki domowej.

       Firma Legrand z Zbkowic jest czci midzynarodowego koncernu Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajduj si produkty i systemy uznanych na caym wiecie marek, gwarantujc dostarczanie kompletnych rozwiza, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.

 


Nowoci
Popularne