panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 18 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9272981

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
DZIE OTWARTY SZKOY Drukuj E-mail
       21 marca 2022r wraz z nadejciem kalendarzowej wiosny w Noworudzkiej Szkole Technicznej drzwi byy otwarte dla kadego chtnego. Impreza skierowana bya gównie dla uczniów klas ósmych szkó podstawowych ale pojawi móg si kady zainteresowany. Jako, e jest to wydarzenie cykliczne i cile powizane z promocj szkoy oraz rekrutacj na nowy rok szkolny to w Nasze mury zawitali  przedstawiciele z niemal wszystkich szkó podstawowych z miasta i gminy Nowa Ruda, gminy Radków, a take absolwenci z lat ubiegych. Wszyscy oni okazje zapozna si z ofert edukacyjn szkoy, obejrze budynki oraz wzi udzia w licznych warsztatach zawodowych przygotowanych specjalnie dla nich. Ósmoklasici uczestniczyli równie w zajciach warsztatowych z przedmiotów elektrycznych, informatycznych (e-sport), mechanicznych, graficznych, hotelarskich i jzykowych. Obejrzeli lekcje wychowania fizycznego, a na koniec skorzystali z gocinnoci pracowni hotelarskiej gdzie czeka na nich sodki poczstunek. Dzikujemy wszystkim za przybycie i mamy nadziej do zobaczenia we wrzeniu w szkolnych awkach.

 
Nowoci
Popularne